• Kategoria: Kultura

Koncert charytatywny "Gramy dla Mateusza" przyciągnął na stadion "Burzy Roczyny" tłum ludzi dobrego serca, którzy dodatkowo potrafili się wspaniale bawić. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chorego na białaczkę Mateusza Babika, strażaka OSP Roczyny. Głównym punktem dzisiejszego koncertu był występ zespołu Veegas.

Ci to potrafią rozgrzać publiczność... Zobaczcie sami!

Dzisiejsza radość była jak najbardziej uzasadniona. Niedawno napłynęła fantastyczna wiadomość o znalezieniu dla Mateusza niespokrewnionego dawcy szpiku kostnego. To jednak nie był powód, aby spocząć na laurach. Strażacy OSP Roczyny, przyjaciele i ludzie dobrej woli postanowili wesprzeć Justynę Mikołajek (kuzynkę Mateusza) w organizacji charytatywnego koncertu. Wszystkim przyświecał cel, aby zdobyć choć część pieniędzy na jego dalsze, kosztowne leczenie.

Koncert udał się wspaniale! Dużym zainteresowaniem cieszyły się aukcje przekazanych obrazów i przedmiotów, wśród których była piłka z podpisem Piotra Gruszki, znakomitego siatkarza. Nie ma jeszcze podsumowania ile pieniędzy udało się zebrać, ale będzie to z pewnością przynajmniej kilka tysięcy, może nawet kilkanaście. 

//Aktualizacja

Jak poinformowała nas wczoraj późnym wieczorem jedna z organizatorek, podczas koncertu udało się zebrać ponad 12 tyś złotych.

//Aktualicacja

Podczas imprezy wystąpiły zespoły Anielski Orszak i główna gwiazda Veegas, autorzy hitu "Plastikowa Biedronka".

Wielką radość publiczności sprawił fakt, że przez chwilkę udało się nawiązać wideorozmowę z przebywającym w szpitalu Mateuszem. Dzięki temu mógł on przez moment zobaczyć jak wspaniale bawiła się tłumna publiczność, która przyszła tam przede wszystkim dla niego.

Fotogaleria:

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież