• Kategoria: Polityka

Dr hab. Józef Brynkus posłem został po raz pierwszy. W przeciągu kilku miesięcy zdołał już wielokrotnie wykazać się aktywnością. Można się z nim zgadzać lub nie, ale ciężko nie zauważyć, że spośród posłów związanych z powiatem wadowickim to on jest najbardziej otwarty na podejmowanie kontrowersyjnych tematów, o których inni politycy często boją się nawet wypowiadać. 8 kwietnia, w piątek, o godzinie 18:00 spotka się z mieszkańcami Andrychowa w Kinie Beskid.

Poseł Brynkus powiedział w ostatnim czasie między innymi co sądzi o regulaminie wprowadzonym podczas meczów piłki nożnej na stadionie Beskidu Andrychów, zaangażował się również bardzo mocno po stronie ratowników medycznych, którzy weszli w spór z dyrekcją wadowickiego szpitala. 

W związku z otwartością oraz odwagą posła liczne grupy osób oczekują, że podejmie kolejne kontrowersyjne tematy i stanie po stronie mieszkańców w sporach z władzami. Po cichu można liczyć, że korzystając ze spotkania w Andrychowie powie co sądzi o aferach rozpalających andrychowską lokalną społeczność. Jest ich przynajmniej kilka.

Serdecznie polecamy - piątek, 18:00, kino Beskid

 

 

Komentarze   

+8 #1 xxx 2016-04-09 23:39
Cytuję wpis Pana Radosława Barana na FB:
"Zastanawiacie się czemu tolerancja trwa dłużej niż powinna???
A Ty zwolniłbyś z pracy koleżankę, która wpłaciła Ci 5000 złotych na kampanię wyborczą?? A może wolałbyś zamknąć oko na fałszerstwa faktur VAT i przywłaszczanie pieniędzy z wycieczek szkolnych?
Takie rzeczy też się dzieją na świecie"
Ten wpis posiada przerażającą analogię andrychowską i niedopowiedziany ciąg dalszy. W prawdziwość aluzji nie wątpię nawet tyle co czarne za paznokciem. Drodzy Panowie ja nie mam odwagi skomentować ani udostępnić na Facebooku tej informacji. Proszę Panów o podjęcie tematu. Zrobiliście wiele dobrego i wciąż robicie ale ten temat jesteście winni lokalnej społeczności.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież