• Kategoria: Sport

Zapowiada się upalna końcówka lata. Synoptycy przewidują, że temperatury w naszej okolicy znów przekroczą 30 stopni. Taka pogoda to raj dla amatorów spędzania czasu na basenie. Pozostało im już niewiele czasu, bo andrychowskie kąpielisko otwarte będzie tylko do 31 sierpnia. Lepszej końcówki sezonu nie można sobie wymarzyć.

Dobiegają końca wakacje, były one wymarzone dla amatorów kąpieli słonecznych i spędzania czasu na basenie. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak też jest w tym przypadku. Zakład Gospodarki Komunalnej ogłosił, że odkryty basen w Andrychowie będzie czynny tylko do 31 sierpnia tego roku. Pocieszeniem jest fakt, że końcówka będzie udana. Zapowiadają się kolejne upalne dni, a temperatura ma osiągnąć aż 34 stopnie Celsjusza

To jeden z lepszych sezonów na andrychowskim basenie. Mimo, że niewiele się tam działo, a miasto kolejny raz wykazało wielką powściągliwość w organizacji imprez, które mogłyby zwiększyć frekwencję (szczególnie w dni robocze), to sprzedaż biletów zbliżyła się do rekordu. 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież