• Kategoria: Sport

Już znamy wynik Jacka Ratusznika! Awansował do finału Arnold Classic Europe, w którym ostatecznie zajął 5 miejsce! To niesamowity sukces andrychowskiego kulturysty!

Zawody takiej rangi, to nie są przelewki. W szranki stanęła światowa czołówka, a andrychowski kulturysta reprezentujący Polskę pokazał się z wyśmienitej strony. Zapewnił sobie awans do finału, gdzie ostatecznie zajął piąte miejsce. Dla Jacka Ratusznika sama kwalifikacja na zawody rozgrywane dzisiaj w Madrycie była sukcesem, choć znawcy sportu już wówczas spekulowali, że może zajść bardzo daleko. Był w wyśmienitej formie! 

Patronat nad zawodami sprawuje legendarny Arnold Schwarzenegger, a 5 miejsce wywalczone w debiucie na tej imprezie, to wielki wyczyn! 


foto: Profil Facebook-owy UltrasBeskid.pl

/// Zapowiedź zawodów

Jacek Ratusznik dzięki wygranej w zawodach "Kamienna Rzeźba 2015" w Strzegomiu uzyskał kwalifikację na zawody Arnold Classic Europe. Dziś (25-go września) będzie reprezentował Polskę w tych najbardziej prestiżowych zawodach kulturystycznych na naszym kontynencie!

Jacek Ratusznik, to andrychowski sportowiec, który odnosi spektakularne sukcesy w kulturystyce. Czasami umykają one uwadze lokalnych mediów, ale na prawdę jest się czym pochwalić! 12 września wygrał zawody "Kamienna Rzeźba 2015" w Strzegomiu, dało mu to kwalifikację na najbardziej wyczekiwaną imprezę kulturystyczną w Europie. Jako jeden z 20-tu polskich kulturystów będzie w ten weekend reprezentował nasz kraj w Madrycie, podczas Arnold Classic Europe. Patronem wydarzenia jest legendarny Arnold Schwarzenegger

Jacek Ratusznik po uzyskaniu kwalifikacji z wielką dumą napisał na swoim profilu Fecebook-owym:

"Wygrana w Strzegomiu była dla mnie czymś niesamowitym i jest to jedno z marzeń które udało mi się spełnić. Jechałem na Kamienną Rzeźbę pokazać się z dobrej strony a tu tymczasem wygrywam i lecę do Madrytu. Arnold Classic Europe i ja na tych zawodach reprezentujący Polskę ? Po prostu dalej w to nie wierzę ,kolejna rzecz o której kiedyś mogłem tylko śnić teraz spełnia się."

Andrychowski kulturysta ma przed sobą dziś (25-go września) być może najważniejszy start w tym sezonie. Kciuki trzyma za niego wielu przyjaciół, ale również wielu kibiców. Konkurencja w której wystartuje (klasyczna kulturystyka) rozegrana zostanie w godzinach wieczornych.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! 

foto: https://www.facebook.com/jacekratusznik

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież