• Kategoria: Wydarzenia

W niedzielę 11 stycznia br. w Andrychowie od samego rana pracuje sztab WOŚP oraz trwa kwesta na Andrychowskich ulicach. Wolontariusze, zarówno uczniowie szkół Gminy Andrychów, jak i osoby dorosłe, skupiają się głównie w okolicach kościołów i supermarketów.Poza wsparciem finansowym wielu Andrychowian zdecydowało się wziąć udział w akcji krwiodawstwa organizowanej przy okazji WOŚP w przychodni "Vena".


Zaobserwowaliśmy, że Andrychowianie chętnie przyłączają się do zbiórki na rzecz WOŚP i wrzucają pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek.

Natomiast dziwi ich brak imprezy "masowej", wzorem lat ubiegłych, na Placu Mickiewicza. Informujemy, że mimo iż imprezy nie będzie, to w godzinach popołudniowych od 13.00 do 20.00 w MDK andrychowski Hufiec przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców gminy, m.in. naukę pierwszej pomocy, opatrywanie ran, tworzenie serduszek za pomocą różnych technik malarskich oraz ozdabianie twarzy. Ponadto serwowana będzie pyszna grochówka. Na zakończenie o godzinie 20.00 odbędzie się "harcerskie serce" – światełko do nieba.
Przypominamy także o specjalnym składzie pociągu WOŚP, który o godzinie 17:44 jest spodziewany na stacji Andrychów Górnica i który pojedzie dalej w kierunku Wadowic. 


fot. Wojciech Stanek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież