• Kategoria: Wydarzenia

Nikola Kurpas z Brzeszcz ma siedem lat i od początku swojego życia cierpi na porażenie mózgowe.  Jest  bardzo żywą, kochaną i ruchliwą dziewczynką, która niestety musi na co dzień zmagać się ze swoją chorobą. Wymaga stałej opieki. Rehabilitacja jaką obecnie przechodzi jest intensywna i pomaga jej choć w pewnej części, lecz bardzo powoli poprawiać jej stan zdrowia,  niestety przy tym jest bardzo kosztowna.  Pomóżmy Nikolce kontynuować rehabilitację  zapisując jej 1 % w naszym rozliczeniu PIT. 

Szczegółowy opis choroby Nikoli podany jest w załączonym linku:

http://www.nikoleczka.jky.pl/

 Nikolka jest poddawana codziennie rehabilitacji wspomagającej jej zdrowie i kondycje fizyczną oraz ma zajęcia wspomagające jej kontakt z otaczającym ją światem. Dzięki odpowiednio przygotowanym ćwiczenią może w specjalny sposób kontaktować się z nami. Z Nikolką trzeba codziennie pracować alby móc spodziewać się postępów w rehabilitacji co kosztuje dużo pracy i energii. Każdy najmniejszy postęp w pracy rehabilitacyjnej jest sukcesem i daje nadzieję na dalsze postępy w leczeniu i ćwiczeniach Nikolki. Aby zapoznać się z jej codziennym dniem z jej życia wystarczy uważnie przeczytać bloga o Niej i jej trudnym wypełnionym ciągłą pracą rehabilitacyjną życiu.

http://nikoleczkak.wordpress.com/

  Dziękujemy za każdą przekazaną pomoc finansową. Nikolka jak każde dziecko chce cieszyć się otaczającym ją światem i mimo swojego losu go poznawać. Pomóżmy jej w realizacji tego celu, aby jej świat stał się bardziej kolorowy niż jest do tej pory. Nie pozwólmy aby zabrakło środków na poprawę jej stanu zdrowia, aby mogła być ciągle rehabilitowana. Jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną pomoc.  Mama i przyjaciele Nikolki.

 

-----

treść artykułu nadesłano na redakcyjny kontakt