• Kategoria: Wydarzenia

W Andrychowie znów doszło do kradzieży samochodu! W nocy z 19 na 20 października z parkingu przy ul. Żwirki i Wigury skradziono Seata Altea. To nie jest odosobniony przypadek. W lekko ponad miesiąc łupem złodziei padły aż trzy auta. Policja prosi o pomoc.

Sprawa wśród mieszkańców wywołuje spore zaniepokojenie. Kradzież trzech aut w małym mieście w przeciągu około jednego miesiąca może budzić obawy. Poprzednie dwa auta zginęły z parkingu przy ul. Lenartowicza. Policja prosi o pomoc o wszelkie informacje i sugestie, które mogłyby być pomocne w ujęciu sprawcy. 

"Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pojazdu marki Seat Altea, koloru szary metalik, rok produkcji 2005, który w nocy z 19/20 października 2015 r. został skradziony z parkingu osiedlowego przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawców, bądź miejsce ukrycia pojazdu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Andrychowie pod nr. 033 8753371 lub numer alarmowy 997 (zapewniamy anonimowość)." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach

Na terenie Andrychowa działa wiele punktów monitoringu. Może czyjaś prywatna kamera zarejestrowała coś, co mogłoby pomóc w ujęciu złodziei? 

foto: KPP Wadowice

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież