• Kategoria: Wydarzenia

W ostatnim czasie Policja na terenie powiatu wadowickiego prowadzi intensywne działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Regularnie z marihuaną łapani są młodzi ludzie. Tym razem ujęto 17-latka.

Młody mężczyzna wpadł, gdy w jednym z lokali palił skręta nie kryjąc się z tym wcale. Wezwana na miejsce Policja informuje za pośrednictwem swojej strony internetowej o dalszych czynnościach:

"W dniu (17 paździenika br.) kalwaryjscy policjanci  zatrzymali  mężczyznę w wieku 17  lat mieszkańca gm. Lanckorona, który posiadał przy sobie środki odurzające.

Na powyższy fakt zareagowali pracownicy jednego z lokali rozrywkowych.

Pracownicy jednego z lokali rozrywkowych na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska zauważyli przy stoliku mężczyznę palącego skręta mirihuany, w związku z tym podjęli  wobec niego interwencją . Wyprowadzili go do osobnego pomieszczenia i powiadomili policję.  Jak się okazało to 17 -letni  mieszkaniec gm. Lanckorona, który posiadał przy sobie nie tylko skręta marihuany,  ale klika zawiniątek z suszem roślinnym w środku. .

Mężczyzna trafił do kalwaryjskiego komisariatu Policji gdzie funkcjonariusze przy użyciu testera narkotykowego potwierdzili że zabezpieczony susz   to marihuana  z której można było sporządzić ponad 20 porcji narkotyku 

Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności."

Foto: KPP Wadowice

 

Komentarze

0 #8 Anonim 2015-12-01 19:22
PS: A jeśli myślicie, że was okłamuję użyjcie resztek swych szarych komórek do analizowania tekstu i poszukajcie sobie "CO" potrafi zdziałać ten niosący i wspierający ludzi krzak!

Marihuana Lecznicza:
1. Nowotwory!!!
2. Udary!!!
3. Migreny
4. Cukrzyca!!!
5. Stwardnienie rozsiane!!!
6. Zespół Tourette'a!!!
7. ADHD!!!
8. Zespół jelita drażliwego i choroba Leśniowskiego-Crohna (Bardzo rzadkie schorzenie!!!)
9. Choroba Alzheimera!!!!
10. Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Ale Wy i tak powiedzie o Wolnych Ludziach "to narkoman i tyle", niestety lata miną szybko, a później zaczyna organizm sam pokazywać i domagać się tego całego "Gówna", którym człowiek faszerował się cały czas, mam tu oczywiście na myśli wszelkie Medykamenty z Aptek, które niby działają ale i tak dalej JESTEŚMY CHORZY!

POZDRAWIAM!

http://pej.cz/10-chorob-na-ktore-pomaga-marihuana-sl6717
-1 #7 Anonim 2015-12-01 19:14
Widać, że każdy głośno wypowiadałby się na tematy, których raczej nie zdołał jeszcze zagłębić!!

Kilka razy wypowiadałem się na temat "Marichuany" oczywiście jestem jak najbardziej za legalizacją. Zapytasz dlaczego? Posiadam szeroki wachlarz wiedzy na ten temat, gdy przeanalizujemy sobie sytuację "Narokotyków" jakie zostały zalegalizowane za granicami naszego skromnego Państwa dowiemy się, że w bardzo wielkim stopniu zdołało to zmniejszyć: "Złość i Agresję jaką niosą ludzie, Wypadki samochodowe, gdyż nie jestem w stanie sobie wyobrazić wypadek po zapaleniu suszu! , dodatkowo i najważniejsze pomijając wcześniejsze pod punkty! LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI! Wy ludzie, który jesteście aż tak za dyskryminowaniem tego medykamentu jesteście w 100% w błędzie! ,a nóż widelec co by się stało gdyby ktoś bliski chorujący na coś miał zapotrzebowanie na ten produkt? Urwalibyście sobie ręce i nogi by tylko mu Pomóc! Ot moja cała aprobata, Pozdrawiam Wolnych Palaczy!
+2 #6 wojtas 2015-10-30 20:27
to dopiero początek narkotykowego podziemia
-3 #5 infocar 2015-10-23 13:37
Cytuję Adam:
Widać, że komentarze piszą niedojrzali chłopcy, którzy narkotyki uważają za coś normalnego. Na szczęście PIS przejmuje teraz władzę i żadne narkotyki nie będą tolerowane i nigdy nie będą zalegalizowane.


Pozostaje mieć nadzieję, że piwo nie będzie na kartki...
+5 #4 Adam 2015-10-23 10:35
Widać, że komentarze piszą niedojrzali chłopcy, którzy narkotyki uważają za coś normalnego. Na szczęście PIS przejmuje teraz władzę i żadne narkotyki nie będą tolerowane i nigdy nie będą zalegalizowane.
-7 #3 infocar 2015-10-22 20:45
Cytuję Adam:
Bardzo dobrze! Łapać i zamykać tych narkomanów bo jak inaczej nazwać kogoś używającego narkotyków. Palący papierosy to palacz a zażywajacy narkotyki to narkoman.


A pijący piwo to akoholik?
Co obchodzi, co ktoś wdycha? Szkodzi ci, czy zazdrościsz?
-2 #2 Kuba 2015-10-22 17:44
taaa pierdolenie, jakby alkohol i papierosy nazwali narkotykami też byś tak gadał? Sranie w banie, legalizacja teraz legalizacja tu !
+6 #1 Adam 2015-10-22 14:29
Bardzo dobrze! Łapać i zamykać tych narkomanów bo jak inaczej nazwać kogoś używającego narkotyków. Palący papierosy to palacz a zażywajacy narkotyki to narkoman.

Komentowanie jest niedostępne w tej sesji.