W nocy z 13 na 14 sierpnia, ktoś dokonał włamania do domu na posesji w Rzykach. Wyważone zostały drzwi, ale na szczęście nic nie skradziono. Komisariat Policji w Andrychowie prosi o pomoc w ujęciu sprawcy i apeluje o szczególną ostrożność. 

Policjanci relacjonując zdarzenie napisali:

"Do zdarzenia doszło w dniach od 13/14. 08. br. w godz. 22:00- 17:00 na terenie jednej z posesji w miejscowości Rzyki, gdzie sprawca wyważył drzwi wejściowe do budynku, a następnie po wejściu do środka nie dokonał żadnej kradzieży."

Na informowaniu Komisariat Policji w Andrychowie nie poprzestał. Apeluje do mieszkańców o ostrożność oraz informowanie o wszelkich podejrzanych osobach i pojazdach. Zgłaszając podejrzenie mają Państwo możliwość zachowania anonimowości. Każda sugestia i pomoc Policji jest niezwykle cenna. 

"W tym miejscu Komisariat Policji w Andrychowie kieruje apel do mieszkańców, aby zwracać uwagę na wszelkie podejrzane zdarzenia:

- zaparkowane w rejonach posesji obce , nieznane pojazdy,

- osoby budzące podejrzenie , przebywające w sąsiedztwie naszych lub sąsiednich posesji

- osoby wypytujące o sprawy związane z sąsiednimi posesjami ( czy jest sąsiad, kiedy wróci, itp. ) , sprawcy w ten sposób mogą dokonywać rozpoznania przestępczego

Numer rejestracyjny pojazdu, rysopis podejrzanie zachowującej się osoby, nawet drobny, lecz niepokojący szczegół w zachowaniu się jakiejś osoby może być niezwykle cenny nie tylko w przypadku ustalania sprawców kiedy dojdzie już do włamania, ale także w celu zapobieżenia takiemu zdarzeniu. Dlatego tez wszelkie informacje można kierować na bezpłatny, alarmowy numer telefonu 997 lub też na numer KPP Wadowice , 33 8729200, na życzenie zgłaszającego będzie zachowana jego anonimowość . Swoje spostrzeżenia można również zgłaszać dzielnicowemu." - opublikowano na stronie KPP Wadowice

grafika: KPP Wadowice 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież