20 sierpnia Policja zatrzymała trzech Andrychowian, którzy już wcześniej wchodzili w konflikt z prawem. Tym razem było podobnie. Mieli przy sobie narkotyki, kradziony telefon i kastet.

O zajściu poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach. Rzeczniczka asp. sztab. Elżbieta Goleniowska-Warchał napisała:

"W dniu wczorajszym (20.08 br.)   policjanci w trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie miasta Andrychów dokonali zatrzymania trzech mężczyzn w wieku 19,28 i 38 lat mieszkańców  Andrychowa, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.

Po przebadaniu zabezpieczonego środka okazało się, iż zabezpieczoną substancją jest środek odurzający w postaci marihuany i amfetaminy.

Policjanci ujawnili i zabezpieczyli również telefon komórkowy pochodzący z kradzieży na terenie miasta Kęty oraz przedmiot niebezpieczny, którego posiadanie jest zabronione (kastet)

Zatrzymani nigdzie nie pracują,  28 i 38 letni sprawcy są znani policji mieli już konflikt z prawem, przyznali się do zarzucanego mu czynu.

Teraz mężczyźni zostaną rozliczeni karnie."

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy!
Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowy!


Kod antyspamowy
Odśwież