Za pośrednictwem profilu na Facebook-u nadesłano do nas zdjęcia dróg w Brzezince Dolnej oraz Targanicach. W poniedziałek późnym wieczorem jezdnie wyglądały fatalnie, a wedle relacji czytelnika przez 6 godzin żaden pług tamtędy nie przejechał!

Wczoraj po godzinie 21 otrzymaliśmy od czytelnika fotografie ulic Słonecznej w Brzezince Dolnej oraz Długiej w Targanicach. Obie drogi pokryte były dużą warstwą śniegu. Zaniepokojony warunkami jezdnymi informator zwraca uwagę, że stan nawierzchni sprawia spore trudności, szczególnie mało doświadczonym kierowcom oraz osobom starszym. Do tego na drogach pojawiła się pewna ilość kierujących, dla których pogoda stwarza okazję do popisów. Przestrzegamy, że "kontrolowane" poślizgi wywołują wielkie zagrożenie w ruchu drogowym, szczególnie dla pieszych. Często kontrolowane są tylko z nazwy, a kończą się w przydrożnych rowach.

Jeśli w Twojej okolicy drogi są w bardzo złym stanie, napisz do nas i prześlij zdjęcia poprzez Facebook-a, bądź na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Komentarze

0 #4 kalafior 2015-02-11 17:41
Dzis byłam na cmentarzu w Andrychowie ,przejazd tylko przez srodek parkingu i breja po której sie slizga a nie jedzie ,wogóle nie odsniezone miejsca parkingowe a nawet dojazd do cmentarza
0 #3 mieszkaniec 2015-02-11 13:07
no zima jest w końcu... przecież czarne drogi wszędzie nie będą
0 #2 lila 2015-02-10 13:58
warunki były tragiczne, ale chyba nie sposób tego odśnieżyć, sypało i sypało...
+2 #1 Sadam 2015-02-10 10:44
I niech ktoś mi powie że odśnieżanie działa dobrze.

Komentowanie jest niedostępne w tej sesji.